Pakalpojumu klāsts

Transporta un ekspeditēšanas pakalpojumi pa dzelzceļu

Terminālam ir iespēja sekot līdz ceļā esošai klienta kravai, kas dod iespēju savlaicīgi pārsūtīt/pārvirzīt kravu plūsmu, saskaņā ar klientu prasībām.

Transportēšana – naftas produktu eksports un imports

Kompānija piedāvā kravu transportēšanas pakalpojumus Latvijas teritorijā, kravu pieņemšanu kompānijas tvertnēs jeb rezervuāros, kravas pārkraušanu tankkuģos, kravas izkraušanu no tankkuģiem tvertnēs un vagonu cisternās, auto transporta cisternās un no transporta cisternām.

Ekspeditēšanas pakalpojumi Rīgas brīvostā

15 gadu garumā uzkrājot pieredzi un strādājot ar kravas dokumentāciju, mūsu termināla ekspeditori ātri un profesionāli noformē nepieciešamos kravas dokumentus, pateicoties tam samazinās tankkuģa dīkstāve ostā. Tāpat termināla pamatfunkcijā ietilpst gan kravas nosūtītāja, gan nosūtītāja termināla interešu aizsardzība. Pēc darījumam nepieciešamo dokumentu parakstīšanas tie tiek nosūtīti klientam ar kurjerpastu.

Muitas noliktavas pakalpojumi

Daļai no rezervuāru parka ir kravu pagaidu uzglabāšanas statuss, kas dod iespēju paātrināt kravu muitas formēšanas procesus un izvairīties no vagonu dīkstāves, tādā veidā samazinot klienta izdevumus.

Akcīzes noliktavas pakalpojumi

Plašs akcīzes noliktavas pakalpojumu klāsts, ieskaitot ražošanu, jaukšanu un naftas produktu marķēšanu, saņemot par to Eiropas kvalitātes atbilstības sertifikātu.                   

Naftas produktu uzglabāšana (dažādi degvielas veidi)

Katram klientam ir tiesības izmantot naftas produktu uzglabāšanas pakalpojumus termināla rezervuāros, bet terminālam šādi pakalpojumi ir jānodrošina. Vienas tonnas diennakts uzglabāšanas izmaksas tiek abpusēji atrunātas un fiksētas koplīgumā. Šī atruna sniedz klientam iespēju izvest uzglabāto preci sev izdevīgā laikā.

Bunkurēšanas pakalpojumi

Kompānijai ir savs personīgais bunkurētājs ar ietilpību 1200m3, lai strādātu Rīgas brīvostā.

Konsultācijas par muitas kravu formēšanu

Mūsu speciālisti sniegs profesionālas un kvalificētas konsultācijas par visiem muitas jautājumiem, kas attiecas uz naftas produktu eksporta/importa darbībām, ievedot kravu Latvijā un izvedot no tās.

Ķīlas zīmju izdošana iesniegšanai bankā

Ķīlas zīmes, ko mūsu kompānija izsniedz, tiek pieņemtas lielākajās Eiropas bankās: BNP Paribas, ING, CAI, BSG un citās. Ķīlas zīmes tiek izsniegtas pēc klienta pieprasījuma pusstundas laikā pie nosacījuma, ka krava jau atrodas terminālā vai ir tuvu ienākšanai tajā.

SIA "Woodison Terminal", Tvaika iela 39, Rīga, LV-1034, Latvija, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., +37167317520, +37167317521