Woodison Terminal

Kontrole pār benzola koncentrāciju gaisā

Rūpējoties par apkārtējo vidi un ievērojot šāda veida uzņēmumu darbību regulējošo normatīvo aktu prasības, SIA “Woodison Terminal” paveica virkni pasākumu, kas ļauj kontrolēt benzola koncentrāciju gaisā un operatīvi rīkoties, lai mazinātu emisiju nepieciešamības gadījumos.

12 Jan 2015

SIA “Woodison Terminal” naftas produktu termināla paplašināšanas un rekonstrukcijas projekts

SIA „Woodison Terminal” līdzšinējā darbība Rīgas brīvostā saistīta ar dažādas kategorijas gaišo naftas produktu pārkraušanu, uzglabāšanu un arī degvielas jaukšanu pirms nosūtīšanas kuģos. Tomēr uzņēmums regulāri veic tirgus pakalpojumu pieprasījuma izpēti, kas ļauj precīzāk apzināt klientu prasības un plānot nepieciešamos uzlabojumus, lai veiksmīgi konkurētu naftas produktu pārvadājumu tirgū Rīgas brīvostā.

01 Okt 2014

Dalība sanācijas projektā Šveices-Latvijas sadarbības programmas ietvaros

Sarkandaugavas teritoriju piesārņojums Rīgas ostas teritorijā ir izveidojies 20.gadsimta pēdējo piecdesmit gadu laikā, kad Jaunmīlgrāvja rajonā bija izvietotas naftas produktu noliktavas un termināli padomju armijas vajadzībām. Naftas produktu atlikumi gadu gaitā ir iesūkušies augsnē un nonākuši līdz pazemes ūdeņiem. Vislielāko kaitējumu naftas produktu atlikumi var radīt, izsūcoties cauri gruntij un nokļūstot Sarkandaugavas attecē vai Mīlgrāvja kanālā.

03 Nov 2014

Tiešie kontakti

VALDE

Valdes priekšsēdētājs

Oļegs Čerņikovs
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Valdes loceklis

Andrejs Maksimovs
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Finanšu direktors

Irēna Putāne
Mob. tālr.: +371 22839100
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Komercdirektors

Dmitrijs Kupčus
Mob. tālr.: +371 27722042
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tehniskais direktors

Aleksandrs Judins
Mob. tālr.: +371 27722036
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Transporta un muitas pārvaldes direktors

Aivars Ruško
Mob. tālr.: +371 27722045
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

21 Mai 2015

Karjeras iespējas

Kompānijā „Woodison Terminal” darbinieki ir vienotas komandas daļa, kur cilvēki strādā savu personīgo un kopējo uzņēmuma mērķu sasniegšanai.
Uzņēmumā strādā vairāk kā 40 darbinieki, kas nodarbināti kompānijas dažādās jomās: naftas produktu uzglabāšana, pārkraušana un transportēšana, biodīzeļdegvielas ražošana, apsardzes dienests, celtniecības darbi, kā arī administratīvi vadošais un apkalpojošais personāls.

Darbs uzņēmumā „Woodison Terminal” prasa lielu atbildību, bet vienlaicīgi ar to sniedz iespēju strādāt ar lieliskiem kolēģiem, saņemt konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas, kā arī personīgās un profesionālās izaugsmes.    

„Woodison Terminal” dod iespēju saviem darbiniekiem celt profesionālo kvalifikāciju un atbalsta strādājošo vēlmi uzlabot savu pieredzi, iemaņas un zināšanas.

Mēs augsti vērtējam savos līdzstrādniekos un sagaidām no jauniem darbiniekiem:

  • Profesionālās zināšanas un vēlams darba iemaņas izvēlētajā specialitātē/amatā
  • Augsta atbildības sajūta, godīgums un mērķtiecība
  • Uzdoto darba uzdevumu un mērķu kvalitatīva izpilde
  • Spēja strādāt komandā
  • Spēja strādāt nestandarta jeb stresa situācijās
  • Lojalitāte pret uzņēmumu un ētikas normu ievērošana.
21 Mai 2015

Vakances

Mehāniķis

21 Mai 2015

Prakses iespējas

Firmas „Woodison Terminal” komanda labprāt padalīsies ar savām zināšanām ar atbildīgiem un iniciatīviem prakses darbiniekiem, piedāvājot prakses iespējas uzņēmumā.

Prakse „Woodison Terminal” – lieliska iespēja saņemt nepieciešamās praktiskās iemaņas. Mūsu kompānija kādam var būt pirmais solis, lai nākotnē kļūtu par augsti kvalificētu speciālistu dotajā nozarē.

Parādot sevi praksē, Jūs variet kļūt par mūsu kompānijas darbinieku – viss atkarīgs no Jums un no tā, kā Jūs sevi parādīsiet.

Ja vēlaties pierādīt un parādīt savas zināšanas praksē, lūdzu sūtiet mums savu pieteikumu. Ja uzņēmumam būs iespēja piedāvāt praksi Jums piemērotā profilā, mēs ar Jums sazināsimies.

21 Mai 2015

SIA "Woodison Terminal", Tvaika iela 39, Rīga, LV-1034, Latvija, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., +37167317520, +37167317521